Jan.01

I.Geleneksel Anet News sehir.bursa Paintball Turnuvası

Evvet arkadaşlar, uzun uğraşlar sonucunda toparlanıp bir etkinlik yapmayı başarmış bulunmaktayız. Geçtiğimiz pazar (05.02.2006) günü saat 14:00 itibariyle news.anet.net.tr sehir.bursa grubu olarak Bursa balat ormanında düzenlediğimiz paintball (boya topu) turnuvası yorucu ve çok eğlenceli geçmiştir.
Anet sehir.bursa sakinleri ve arkadaşlarının birlikte gerçekleştirdiği paintball turnuvası zorlu hava şartlarına rağmen aşırı eğlenceli ve acılı olarak gerçekleşti. Anet sehir.bursa grup üyeleri balak ormanında gerçekleşen organizasyona tamamen bilinçsiz ve bilgisiz bir şekilde gidilerek organizasyon eksiliği yaşanmasına rağmen oyuncular aşırı özveri ile (kösele ayakkabı ile savaşmak gibi :) ) oyunu tamamlayıp kırmızı takım beyaz takımı 4 – 1 ezerek yendi.
Kırmızı takım mensubu olarak ben maçın ilk etabında daha elimizdeki silahın nebiçim bir alet olduğunu keşfetmeye calışırken bir anda çapraz ateşte buldum kendimi. silah arkadaşım Discovery (Adem) ile omuz omuza mücadele ederek takım olarak düşman saflarını devre dışı bırakmayı başarıp ilk etabı hakem kararı ile aldık. :) bundan sonraki etaplarda biz nedense hep karşı yarı sağda gezerek düşmanımız olan beyaz takımı karlara pembeli bir şekilde gömmeyi becerdik. taa ki yorulup e artık birazda onlar gelsin dediğimizde kendi kalemizde beklerken 6 adam birden ust mevzilerden takımımıza saldırıda bulununca bizim 105 kiloluk celal abi ye guvenerek kale etrafımızda çay içerkene birden ateş altında olduğumuzu farkettik ve yukarı baktığımızda celal abinin delik deşik olduğunu ve yukarıda aşağıya 6 kişinin geldiğini farkettik. (ya nasılda anlatıyorum sanki kıbrıs çıkarması mübarek :) ) akabinde beyaz takımdan biri sanırsam Excellance ayağı takılıp yuvarlana yuvarlana bizim kale bekçisi kösele ayakkabı ile savaşan rambo arkadaşımız harunun onune gelmezmi :) harun affedermiz mac boyunca gorduğu tek adam o oldugundan tum mermileri sıkaraktan arkadaşı toz pembe yaptı :) bu sırada ben deniz yukarıda 3 beyaz takım oyuncusunu ağaç kenarına sıkıştırmış delik deşik ettikten sonra etrafa bakarkene saudalf haince bir hamle ile 3 vurulan beyaz takım oyuncusunu canlandırarak 4 kişinin birden üstümden geçmesine ve en kötüsü öldürücü darbe ile sağ baldırımda halazırda sızlayan 2 morlugun oluşmasına sebep vermişti. :) akabinde celal ve arkadaşı bir calı arkasında cesur bir şekilde 4 adamı vurarak oyunun bitmesine ve kırmızı takım olarak ezici bir sonuçla (4-1) maçı yenmemizi sağladı.

Şaka bir yana arkadaşlar gerçekten çok zevkli bir oyun olanduğunu gördük, beyendik ve tekrarı kesinlikle yapılacaktır. Şimdi aşağıda takılmalır fotolarını ekliyorum ;
Cesur Kırmızı Takım Oyuncuları Victoruios (Ben) – Discovery(Adem)
paintball_01

Kırmızı Takım Genel Görünüş
Paintball_02
Ölesine bir resim
paintball_03
Beyaz Takım
paintball_04
Maç Sonu (Dikkatli bakılırsa beyaz takım [çömelenler] rengarenkler :) )
Paintball_05

Etkinlikler
Share this Story:
 • facebook
 • twitter
 • gplus

About Muzaffer Ali AKYIL

Merhabalar, Adım Muzaffer Akyıl, Bilgi teknolojileri ile içli dışlı, teknolojiyi yakından takip eden, web ve masaüstü programlama ile uğraşıp, saatlerce kastığı şeyleri hiç bir karşılık beklemeden paylaşmayı amaç eden biriyim.


Yorumlar(2)

 1. Adem KIRMIZIYÜZ
  3772 days önce

  Bu arada eklemeden duramayacağım bu oyunda şike vardı itiraf ediyorum kırmızı takimda ki oyunculardan biri tsk ya bağlı bir askerdir kimmi ben tabi acemi birliğini yeni bitirmiş kamuflaj dan nefret ettiğim ilk 3 ayı geçirdikten sonra süpriz diye getirildiğim ormanlık alanda bana yeniden kamuflaj giyddiren kardeşim muzaffere teşekkür ederim çünki hayatımda geçirdiğim en eylenceli saatlerden birkaçını orada geçirdim iyiki varsın kanka

 2. maraslı17
  2865 days önce

  bursanın gülü görende güneydoğuda askerlik yapmış dicek adem :):):)

Bir yorum bırak

 

Comment