Jan.01

I. Geleneksel Anet sehir.bursa İftar Yemeği

Merhaba Arkadaşlar.

Yoğun çalışmalar sonucunda bir organizasyonuda başarı ile tamamlamış bulunmaktayız. (Organizatöre +1)
Geçtiğimiz hafta boyunca news.anet.net.tr sehir.bursa grubunda yaptığımız çağrılarımıza cevap veren ve bizi kırmayıp tanışıp kaynaşmamıza izin veren arkadaşlara buradan tekrar teşekkürü bir borç bilirim. Gelmeyen arkadaşlar (gelemeyenler değil yani) sizleride aramıza bekler bu güzel eğlenceden mahrum kalmamanızı dilerim.

Öncelikle çok eğlenceli geçtiğini tüm arkadaşlarımızın akşam çektikleri çene ve karın ağrılarından anlıyoruz. Emre (Saudalf) her zamanki şekliyle bizi kırıp geçirmeyi başardı. Ama bu sefer Adil abi hazırlıklı gelmişti. O nasıl bir çocuk öyle abi. Adamı tek kelimeyle üstünden tır geçmişe çevirdi. Ama oda haketmişti zaten. :) Dediğimi gibi çok eğlenceli bir gece geçirdik. İşlerimin yoğunluğundan anca şimdi kısa bir vakit ayırabildim. buradan taştana bi kaç bişi söylemek istiyorum. Abi 5 tane pozu sildim senin yüzünden. beyaz parlamasından dolayı :)

+1 arkadaşlar benimkinin adı beyhandı. diğer arkadaşı hala öğrenebilmiş değilim. sizlerede teşekkür kırmayıp geldiğiniz için. Buradan yengemizinde doğum gününü tekrar kutlar. Hediye olayında herkezin bulduğu bahaneyi bende tekrar ediyorum. Şimdi biz çiçek filan getirseydik süpriz pastanın süprizliği filan kalmazdı. diyip olaydan sıyrılıyoruz. :)

Bu arada günün espirileri ;

Saudalf – Garsona : Abi bizim kemalpaşa ne oldu ?
Garson : Tatlılara ben bakmıyorum !
Saudalf : !?!?

—-

Adil Abi yengeye hediye ettiği saati ayarlıyor :

Adil abi : Arkadaşlar bugün günlerden ne ?
Genel : hııı !!
Yenge pet şişeyle atack halinde :)

Daha yazamadığım bizi kırıp geçiren birçok olay…

Neyse Arkadaşlar. Eğlenceli bir organizasyonunda böylece sonuna geldik. Bir sonraki organizasyonda görüşmek dileğiyle…

Video :

Fotolar :

Buda Adil Abinin çektikleri :

http://www.adilaltas.com/iftar/iftar.htm
Bakmadan Geçmeyelim….

Etkinlikler
Share this Story:
  • facebook
  • twitter
  • gplus

About Muzaffer Ali AKYIL

Merhabalar, Adım Muzaffer Akyıl, Bilgi teknolojileri ile içli dışlı, teknolojiyi yakından takip eden, web ve masaüstü programlama ile uğraşıp, saatlerce kastığı şeyleri hiç bir karşılık beklemeden paylaşmayı amaç eden biriyim.


Bir yorum bırak

 

Comment