Jan.01

MesNews Türkçeleştirme Projesi

NNTP Sunuculara bağlanmak için kullanılan MesNews NewsReader yazılımına NewsKolik.Net bünyesinde Türkçe dili kazandırılmak üzere başlatılan projeyi buradan sizlerle paylaşmak istiyorum.

Benimde aralarında bulunduğum NewsKolik.Net Yönetimi olarak NNTP News Server (Haber Grubu) için biçilmiş kaftan olan MesNews NewsReader yazılımına Türkçe dili kazandırılması için web ortamında online Türkçeleştirme sayfasını hizmete sunduk. İlgili sayfadan canlı olarak satır satır tüm verileri tek tek Türkçe karşılıklarına yanına yazabilir, çevirinin son halini bilgisayarınıza indirebilirsiniz.

Sayfada belirtilen çeviri uyarılarına dikkat ederek Türkiye News Group Platformuna destekte bulunmanızı sizlerden rica ediyorum. Yapmış olduğunuz çeviriler bir yönetici tarafından incelendikten sonra onaylanıp son çeviri halinde sizlere sunulmaktadır.

MesNews Türkçeleştirme Projesine buradan,

news.newskolik.net Haber Sunucularına buradan ulaşabilirsiniz.

Newskolik'ten
Share this Story:
  • facebook
  • twitter
  • gplus

About Muzaffer Ali AKYIL

Merhabalar, Adım Muzaffer Akyıl, Bilgi teknolojileri ile içli dışlı, teknolojiyi yakından takip eden, web ve masaüstü programlama ile uğraşıp, saatlerce kastığı şeyleri hiç bir karşılık beklemeden paylaşmayı amaç eden biriyim.


Bir yorum bırak

 

Comment